STAVEBNÍonlineCenová soustavaFin

RTS Stavitel+

RTS Stavitel+

umožňuje zobrazení položek v datové základně dle řemesel. Tato funkce zobrazí pouze vybrané skupiny ceníků, částí a oborů materiálů spadajících pod konkrétní řemeslo.

Pro uživatele jsme připravili vstupní informace o základních postupech při zpracování výchozího dokumentu zakázky - položkového rozpočtu.

K popisu předpokládaných činností spojených s realizací zakázky (cenová nabídka) je použito položek z cenové soustavy RTS DATA. Přiložené dokumenty nabízí přehled hlavních stavebních prvků rozpočtu – položek; základní popis, rozdíly ve způsobu užití, popis vzájemného vztahu a dále názvy pro dané řemeslo důležitých ceníků.

Ukázkový rozpočet Vás seznámí s položkami typickými pro dané řemeslo. Vložené popisy přináší výklad obsahu položek (jaký materiál a rozsah činnosti je v položce obsažen). Předvedena je základní stavba rozpočtu – řazení do stavebních dílů, položky pro konstrukce, položky pro materiál a přesun hmot. Obě části mají pomoci s porozuměním obsahu ceníkových položek, v orientaci při vyhledávání položek v ceníku a následně sestavením nového položkového rozpočtu.

Elektroinstalatér
Klempíř
Malíř, natěrač
Obkladač, dlaždič
Podlahář
Pokrývač
Sádrokartonář
Tesař
Ústřední vytápění
Vzduchotechnik
Zdravotechnika
Kontaktní informace
RTS, a. s.
Lazaretní 13
Brno, 615 00
tel.:545 120 211
e-mail: rts@rts.cz
http://www.rts.cz