STAVEBNÍonlineCenová soustavaFin

INFOpower

ERP systém INFOpower

 

Vybrané reference pro komplexní řešení INFOpower

FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s.

Společnost FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. se specializuje na sanační práce inženýrských a mostních objektů na železnici, prováděné technologií injektáží a stříkaných betonů. Tyto technologie doplněné o reprofilaci betonových konstrukcí tvoří dodnes výrazný podíl obratu firmy a to jak v pracích na železničních stavbách, tak i na stavbách silničních.

Další podrobnosti najdete na www.firesta.cz

Navláčil stavební firma, s.r.o.

Stavební firma Navláčil se zaměřuje především na realizaci staveb „na klíč“ v roli generálního dodavatele. Zákazníkům nabízí především výstavbu a rekonstrukci objektů určených k podnikání. Rodinná firma, která se rozrostla do obratu 400 mil. Kč, pravidelně se umisťující mezi prvními 10 v soutěži MID TOP-STAV pořádané Svazem podnikatelů ve stavebnictví.

Další podrobnosti najdete na www.navlacil.cz

STAEG, spol. s r.o.

Komplexní dodavatel staveb – od inženýringu, přes realizaci až po jejich správu. Více než patnáct let zkušeností, přes 500 kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců, desítky spokojených klientů ze soukromého i veřejného sektoru a roční obrat převyšující 500 miliónů korun (jen stavební divize realizovala v posledních třech letech přes 170 zakázek).

Další podrobnosti najdete na www.staeg.cz

MSEM a.s. (J&T Finance Group)

Hlavní podnikatelská činnost společnosti MSEM, a.s. je zaměřena na výstavbu, rekonstrukce, opravy a údržbu rozvodných energetických zařízení. Tato elektromontážní společnost se ve svém oboru řadí mezi největší a nejvýznamnější dodavatele v rámci České republiky.

Další podrobnosti najdete na www.msem.cz

Stavos Brno

Akciová společnost STAVOS Brno, a.s. představuje jednu z významných stavebních společností v jihomoravském regionu. Společnost byla vybudována na tradici a zkušenostech jednoho ze závodů Průmyslových staveb Brno - generálního dodavatele stavební části Jaderné elektrárny Dukovany. Firma STAVOS Brno, a.s. provádí kompletní stavby 'na klíč', části staveb a stavebních celků vlastními kapacitami i koordinovanou součinností dceřiných společností a poddodavatelských odborných firem u jednotlivých specializací.

Další podrobnosti najdete na www.stavos.cz

Lesostavby Frýdek-Místek a. s.

V oblasti stavebnictví je klasickou stavební firmou střední velikosti, která je zaměřena především na provádění speciálních prací na vodních tocích, výstavbu a opravy komunikací a inženýrské stavby se zaměřením především na zemní práce, kanalizace, parkové úpravy, výstavbu sportovních hřišť, máme zkušenosti s výstavbou golfových areálů.

Další podrobnosti najdete na www.lesostavby.cz

SYNER VHS Vysočina, a.s.

V oblasti stavebnictví je klasickou stavební firmou střední velikosti, která je zaměřena především na provádění speciálních prací na vodních tocích, výstavbu a opravy komunikací a inženýrské stavby se zaměřením především na zemní práce, kanalizace, parkové úpravy, výstavbu sportovních hřišť, máme zkušenosti s výstavbou golfových areálů.

Další podrobnosti najdete na www.vhsvysocina.cz

LUMEN Holding a.s.

LUMEN je nadnárodní skupina, která v současné době působí především v České republice, na Slovensku a v Polsku. Individuální projekty provádí i na Balkáně. Hlavní činnosti společnosti jsou elektromontáže, servis, lokální distribuční sítě a energetický development.

Další podrobnosti najdete na www.lumen.cz

TBG Doprastav, a.s.

Společnost TBG Doprastav, a.s. působí na slovenském trhu od 1.5.2006, kdy byla založená jako dceřiná společnost Doprastavu, a.s. a Českomoravského betonu, a.s. Provozuje 8 betonárek na území Slovenské republiky, ze kterých vlastními kapacitami zajišťuje dopravu a distribuci pro své zákazníky.

Pozemní stavitelství Zlín a.s.

Pozemní stavitelství Zlín a.s. a spoluřízené společnosti VS-Invest a.s. a Moravastav Kroměříž, spol. s r.o. zaměstnávají cca 300 zaměstnanců a dosahují ročního obratu přes 1 mld. Kč. Hlavní stavební činností je výstavba rodinných domů, bytových domů, rekonstrukce, opravy fasád, zateplování budov, výstavba výrobních provozů, průmyslových hal, administrativních budov, inženýrských sítí a komunikací

Další podrobnosti najdete na www.pszlin.cz

STAVING spol. s r.o.

Stavební společnost s výkony nad 150 mil. ročně, zaměstnávající 130 zaměstnanců. Za posledních 5 let realizovala 60 staveb, vlastní betonárnu a má 30 let zkušenosti a praxe v oboru a regionu.

Další podrobnosti najdete na www.staving.cz

MÜPO, spol. s r.o.

Firma MÜPO, spol. s r. o. byla založena v roce 1992 jako specializovaná stavební firma zaměřená na výstavbu a rekonstrukce všech typů střech, a to v plném rozsahu klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Postupem času se činnost firmy rozšířila o výstavbu kompletních střešních vestaveb a nástaveb včetně realizace interiérů suchou výstavbou.

Další podrobnosti najdete na www.mupo.cz

Kontaktní informace
RTS, a. s.
Lazaretní 13
Brno, 615 00
tel.:545 120 211
e-mail: rts@rts.cz
http://www.rts.cz