STAVEBNÍonlineCenová soustavaFin

BUILDpower S

BUILDpower S

Vybrané reference pro řízení stavebních zakázek

 

Jiří Bečan - EZMO
Počátky firmy jsou spojeny s montáží elektroinstalací, sádrokartonů a půdních vestaveb na klíč. Dnešní záběr je však mnohem širší – montáže klasické nebo inteligentní elektroinstalace, vzduchotechniky, centrální vysávání, topenářské a vodoinstalatérské práce, výstavba prodejen v obchodních centrech i rodinné domy na klíč.

Další podrobnosti o firmě na www.ezmo.cz

 

CHLÁDEK FCH s.r.o.
Společnost se zabývá veškerou stavební činností. Specializují se nejen na novostavby, ale i na rekonstrukce střešních plášťů, krovů a půdní vestavby. Svým vybavením obsáhne i na stavby a rekonstrukce RD, bytů, opravy fasád včetně výměny oken. Od roku 2007 rozšířila svoji činnost o půjčovnu lešení a drobné stavební mechanizace, a zubní laboratoř.

Další podrobnosti o firmě na www.chladekfch.cz

 

ATLANTA,a.s.
Společnost se zaměřuje na pozemní stavby, výstavbu RD, bytovou a občanskou výstavbu, rekonstrukce, stavby pro výrobu a služby včetně průmyslových podlah. Firma disponuje kompletními prostředky těžké, střední i malé mechanizace k provádění zemních stavebních a bouracích prací, vlastní dopravní a těžební stroje včetně kontejnerové dopravy.

Další podrobnosti o firmě na www.atlanta-as.cz

 

4P INVEST, s.r.o
Projekční činnost - Realizace staveb - Revitalizace objektů/Zelená úsporám - Půjčovna a pronájem lešení - Termodiagnostika budov - Získání úvěru pro vstupní financování - Autorský dozor - Ekonomický návrh stavby to je stručný výčet mnoha činností, kterými se společnost zabývá.

Další podrobnosti o firmě na www.4pinvest.cz

 

KS Estate s.r.o.
KS Estate s.r.o. se specializuje na výstavbu a rekonstrukce sportovních areálů a hřišť „na klíč„. Odbornou projekční a konzultační činnost, dodávku sportovního vybavení a oplocení včetně čištění a regeneraci sportovních povrchů zabezpečuje svým moderním strojním vybavením, čímž je schopna poskytnout záruku vysoké kvality prováděných prací.

Další podrobnosti o firmě na www.ekkl.cz

 

 

Kontaktní informace
RTS, a. s.
Lazaretní 13
Brno, 615 00
tel.:545 120 211
e-mail: rts@rts.cz
http://www.rts.cz